Kontakt

Vi är ett team engagerade elkonsulter med ett brett utbud av talanger och erfarenheter. Vi brinner för det vi gör och gör det med inlevelse. Vi ser fram emot vårt samarbete.

Jesper Lundén

Elkonsult och delägare

Kontakta mig på:
Mail: jesper.lunden@elsync.se
Telefon: 076-175 08 20

Oliver Nilsson

Elkonsult och delägare

Kontakta mig på:
Mail: oliver.nilsson@elsync.se
Telefon: 076-175 08 21

Patrick Hansson

Elkonsult

Kontakta mig på:
Mail: patrick.hansson@elsync.se
Telefon: 076-175 08 22

Pontus Wennerberg

Elkonsult och delägare

Kontakta mig på:
Mail: pontus.wennerberg@elsync.se
Telefon: 076-317 35 72

Mariana Dan

Elkonsult

Kontakta mig på:
Mail: mariana.dan@elsync.se
Telefon: 070-476 85 85

Lars Carlsson

Elkonsult och delägare

Kontakta mig på:
Mail: lars.carlsson@elsync.se
Telefon: 070-335 68 58

Karl Bengtsson

Elkonsult

Kontakta mig på:
Mail: karl.bengtsson@elsync.se
Telefon: 073-339 02 49

Sejad Karabasic

Besiktningsingenjör och Elkonsult

Kontakta mig på:
Mail: sejad.karabasic@elsync.se
Telefon: 076-698 34 77